Jak jest z modą nad wodą?

Moda na wodę jest trendem absolutnie ponadczasowym. Co jednak z modą NAD wodą? Co na siebie założyć, by podczas wakacji nad wodą epatować nie tylko uśmiechem i nawilżoną promienną skórą, ale również doskonałym stylem?

źródło: popsugar.com

Dziś odrobina modowej inspiracji. Stylowe kostiumy kąpielowe i ciekawe okulary przeciwsłoneczne czyli to, bez czego nad wodą ani rusz. Witajcie w wakacyjnym nastroju;)

Projektanci przekonują, że każdy – niezależnie od sylwetki – może znaleźć dla siebie idealny strój kąpielowy, w którym będzie się dobrze czuł i wyglądał. Można wybierać spośród wielu wzorów, kolorów i krojów. Styl wyrafinowany i elegancki, sportowy, a może „dziewczyna z sąsiedztwa”? Odsłonięte ekstrawaganckie bikini czy jednoczęściowa klasyka? Feeria barw czy stonowany spokój? Poniżej kilka inspiracji. Co wybieracie?

image
image
image
image
image
image
image

źródła: marieclaire.co.uk, theorchidboutique.com, fashionisers.com

Co z modą męską? Tu warto postawić na odwagę. Królują rzucające się w oczy kolorowe desenie, które pozwolą wyróżnić się na plaży. Trendy są również pejzaże. Hawajska plaża na kąpielówkach? Czemu nie! W kroju najważniejsza jest wygoda.

image
image
image
image
image
image
image

źródła: brostrick.com, southflorida.com, heavy.com

Na słonecznej plaży obowiązkowym gadżetem są okulary przeciwsłoneczne. Warto zainwestować w te z dobrej póki, by mieć pewność, że zapewnią dostateczną ochronę przez promieniami UV, a tym samym zadbają o nasze oczy. A co z wyglądem? W tym sezonie moda jest zróżnicowana – od klasycznych form, przez szalone kolory, od cieniutkich oprawek po te grubsze i bogato zdobione.

image
image
image
image
image
image
image
image

źródła: popsugar.com, gq-magazine.co.uk

Która z powyższych propozycji najbardziej przypadła Wam do gustu? Lubicie bawić się modą nad wodą? A może macie własne modowo-wodne inspiracje, którymi chcielibyście się z nami podzielić? Śmiało;)

About the author

JOIN THE DISCUSSION