PREZENTOWODNIE

Coraz większe kolejki w sklepach mówią same za siebie – szukanie prezentów najwyższy czas zacząć. Podpowiadamy, jakie upominki przybliżą do wody Waszych krewnych i znajomych. Coś tradycyjnego, funkcjonalnego, przytulnego, a może zupełnie innowacyjnego?

 

Jako, że niebawem opowiemy Wam o świątecznych ozdobach z akcentem wodnym – dziś nie będziemy mówić o prezentach, które pełnią jedynie funkcję dekoracyjną. Skupimy się na upominkach w pełni funkcjonalnych.

CIEPŁO Z RĄK DO RĄK
Nic tak dobrze nie ogrzeje zmarzniętej dłoni jak dłoń ukochanej osoby albo… podarowany przez nią kubek, który można wypełnić ciepłym napojem. Dla uszlachetnienia prezentu proponujemy jego spersonalizowanie lub dodatkowe… ubranie;)

Kubek z dedykowanym hasłem to rozwiązanie proste, które jednocześnie może być bardzo osobiste, co będzie dodatkowym atutem i z pewnością ucieszy obdarowanego. Wybrane na kubek hasło może podkreślać nasze uczucia albo odwoływać się do miłego wspomnienia z przeszłości – na pewno będzie dowodem, że dana osoba jest dla nas ważna i wiele nas z nią łączy. Osobiste prezenty to zawsze prezenty najlepsze. Możemy wybrać rodzaj i kolor kubka, a następnie dodać dowolne hasło lub motyw graficzny. Piękny, praktyczny i spersonalizowany upominek w rozsądnej cenie (od 17 do 30 zł). Czas wykonania takiego prezentu to około 3 dni robocze.

NIECH MOC WODY ZAWSZE BĘDZIE Z TOBĄ
Dla podróżników, osób aktywnych oraz takich, które nie zawsze pamiętają o regularnym nawadnianiu, świetnym prezentem będzie specjalny bidon. Na rynku jest ich ogromny wybór, dlatego dziś skupimy się na czymś oryginalnym – bidonie z funkcją filtra. Dzięki niemu możesz mieć czystą i zdatną do picia wodę prawie zawsze i wszędzie.

Wyjątkowy system filtra 3 w 1 pozwala na filtrowanie każdej wody, z wyjątkiem wody słonej, na całym świecie. Filtry wykorzystujące nanotechnologię opracowano na polecenie NASA. Eliminują ponad 99,9% szkodliwych zanieczyszczeń (takich jak m.in. bakterie, wirusy, chlor, fluor, metale ciężkie ołów czy pestycydy). Bidon wyposażony w taką technologię świetnie poradzi sobie z filtrowaniem wody z kranu, strumienia, a nawet wody deszczowej.

Butelka jest wykonana z bezpiecznego materiału wolnego od związków chemicznych z grupy fenoli BPA. To rozwiązanie przyjazne środowisku i… portfelowi. Jak deklaruje producent, taka butelka może zapewnić zdrową i bezpieczną wodę w cenie niższej niż 35 za 0,5 litra.

Butelki dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i cenowych – trzeba przygotować się na wydatek powyżej 100 zł.

 

PODARUJ WODĘ INNYM
Wszystkim, którzy lubią udzielać się charytatywnie, polecamy wyjątkową formę wodnego prezentu, jaką może być obdarowanie wodą najbardziej potrzebujących. UNICEF daje możliwość ufundowania studni, tabletek oczyszczających wodę lub specjalnego zestawu umożliwiającego bezpieczne korzystanie z wody i sanitariatów najbiedniejszym. Koszt takiej pomocy wynosi 21 (5000 tabletek), 27 (zestaw) lub 257 (studnia) funtów. Szczegóły: http://shop.unicef.org.uk/Shop/Inspired-Gifts/Clean,-safe-water.html

Woda może być w okresie poszukiwania prezentów bardzo inspirująca. Zachęcamy, by w tym roku choć jeden z kupowanych przez Was upominków miał z nią związek:)

About the author

JOIN THE DISCUSSION