WODOSKOP na luty 2016 r.

Jak upłynie luty? Powie Wam WODOSKOP. Bardziej szczegółowy – dla WODOCIĄGA, który już świętował lub w najbliższym czasie będzie świętować swoje urodziny. Krótsze – ale treściwe – dla pozostałych wodnych znaków. 

WODOCIĄG (20 stycznia – 18 lutego)
Luty będzie dla WODOCIĄGÓW miesiącem wytężonej pracy. Warto się jednak wysilić, bo może to przynieść w życiu wiele pozytywnych zmian. Dobrze wiesz, że jeśli wypełnisz rury życia aktywnym działaniem, możliwości będą płynąć wartkim strumieniem. Nie warto się teraz lenić – odpoczniesz w kolejnych miesiącach. Daj z siebie wszystko i płyń z nurtem szczęścia! Choć praca będzie najważniejsza, nie zapomnisz o uczuciach. Przed samotnymi szansa na znalezienie bratniej duszy – najprawdopodobniej będzie to osoba spod znaku WANNY lub BUTELCA. WODOCIĄGI w związkach powinny stać się mniej uparte i nauczyć się trudnej sztuki kompromisu. Walentynki upłyną w romantycznej atmosferze, być może spotka Cię miła niespodzianka. Zdrowie powinno dopisywać, ale od 15 do 23 lutego dbaj o stawy.

BARURAN (ur. 21 marca – 19 kwietnia)
Przed Tobą spokojny miesiąc. Mnóstwo okazji do refleksji. Zatroszcz się o siebie – możesz czuć się osłabiony. Pomoże herbata z miodem i cytryną.

ŁYK (20 kwietnia – 22 maja)
Postanowisz wziąć byka za rogi i w końcu sięgnąć po to, o czym od dawna marzyłeś. Nie zapomnij sięgnąć też po wodę, której codzienna dawka doda Ci energii w tym wymagającym czasie.

KRANIĘTA (23 maja – 21 czerwca)
Atmosfera zmian. Nastawcie się pozytywnie i nie bójcie się łamać dotychczasowych schematów. To pozwoli Wam wiele się nauczyć i rozwinąć pasje, z których nie zdawałyście sobie sprawy.

RURAK (22 czerwca – 22 lipca)
Miłość zdominuje najbliższe tygodnie. Walentynki udowodnią Ci, że najbliższej osobie naprawdę bardzo na Tobie zależy. Poczujesz się kochany i potrzebny, co doda Ci skrzydeł. Podaruj swojej miłości piękny kubek.

ZLEW (23 lipca – 23 sierpnia)
Uważaj na zdrowie – możesz często łapać przeziębienia. Ubieraj się „na cebulkę” i pij dużo ciepłej wody z miodem i cytryną. Pozwól sobie na relaks i odpoczynek, które pomogą Ci wzmocnić odporność.

WANNA (24 sierpnia – 22 września)
To najlepszy miesiąc na realizację noworocznych postanowień o zwiększeniu aktywności fizycznej. Przestań się lenić i wybierz się w końcu na basen lub siłownię. Nie zapomnij, że po wysiłku Twój organizm potrzebuje wody.

SATURAGA (23 września – 22 października)
Zauważ w końcu, że szklanka jest w połowie pełna! Ciągłe narzekanie do niczego Cię nie zaprowadzi. Zmień nastawienie, a zobaczysz, że wszystko się ułoży.

SKROPLON (23 października – 21 listopada)
Twoja pewność siebie zaowocuje nowymi szansami. Morze możliwości – to określenie najlepiej opisuje, co będzie się działo u Ciebie w lutym.

BUTELEC (22 listopada – 21 grudnia)
Bądź bardziej wyrozumiały dla najbliższych i okaż im trochę czułości z okazji Walentynek. W Tłusty Czwartek nie przesadzaj z pączkami – w przeciwnym razie, żeby wrócić do formy, w weekend będziesz zmuszony przeżyć tylko o wodzie.

KROPLOŻEC (22 grudnia – 19 stycznia)
Czas zbierać owoce Twojej wytężonej w ostatnich miesiącach pracy. W końcu poczujesz się doceniony. Zachowaj jednak skromność – bądź krystaliczny niczym tafla wody.

Kolejny Wodoskop już za miesiąc. Dajcie znać, czy ten lutowy się sprawdzi. Jeśli nie – zmienimy wodną wróżkę. Dobrego miesiąca!:)

Poprzedni artykuł

DOBRANOC WODANOC

Następny artykuł

Nie daj się grzewczej suszy!

About the author

Warto przeczytać

JOIN THE DISCUSSION

Wystąpił błąd.