1500 Gości na 15 lat

Weekendem obchodów Światowego Dnia Wody rozpoczęliśmy wspólne świętowanie 15. rocznicy działalności naszej Spółki. Według naszych wyliczeń przez cały weekend odwiedziło nas ok. 1500 osób. DZIĘKUJEMY – tak pięknych urodzin nie mogliśmy sobie nawet wymarzyć💙

JUBILEUSZOWA WYSTAWA

Przez cały weekend 22-24 marca premierową wystawę czasową, dotyczącą ostatnich 15 lat w historii gdańskich wodociągów, odwiedziły 553 osoby – komplet zapisanych Gości (450) + ponad 100 uczestników, których zdecydowaliśmy się wpuścić dodatkowo… 😊
Każdy z Gości mógł złożyć pamiątkowy podpis na jednym z elementów wystawy. Autografy gdańszczan staną się w przyszłości elementem stałej ekspozycji w Zbiorniku Wody Stary Sobieski.

GRA PARKOWA

W sobotę 23 marca w godz. 11 -15 na koronie Zbiornika Wody Stary Sobieski i punktu widokowego Antoni zorganizowaliśmy rodzinną grę parkową w wodociągowym klimacie. Nasi Goście mogli sprawdzić swoje siły w 5 konkurencjach – wszystkie etapy wyzwania ukończyło 481 osób.
Na zwiedzających i uczestników gry parkowej czekały, upominki i IV numer WODASHION – dedykowanego wydarzeniu magazynu o gdańskiej wodzie, który wydajemy corocznie w ramach Światowego Dnia Wody.

Pełną galerię zdjęć z wydarzenia znajdziecie na naszym facebookowym profilu >>>

Jak obchodziliśmy Światowy Dzień Wody w ubiegłych latach?

About the author