Aplikacja, dzięki której pobijesz z nami rekord w piciu wody – sprawdź ją już dziś!

Już jest! Z okazji Światowego Dnia Wody stworzyliśmy specjalną aplikację, która umożliwia zbieranie deklaracji picia wody. Wypite przez Was szklanki przełożą się na realną korzyść w postaci saturatora, który latem pojawi się w Gdańsku. Chcesz zacząć regularnie pić wodę lub już to robisz? Nasza aplikacja jest właśnie dla Ciebie!

Pijesz wodę? Zadeklaruj to!

W ramach obchodów Światowego Dnia Wody będziemy bić rekord w jej piciu. Woda to życiowa energia – udowodnijmy, że jej nam nie brakuje. Pomoże w tym specjalna aplikacja dostępna na facebookowym profilu Bliżej Źródeł (www.facebook.com/BlizejZrodel) lub bezpośrednio pod adresem apps.facebook.com/rekordwpiciuwody/. Za jej pomocą możecie zadeklarować wypijane przez Was szklanki wody. To bardzo proste! To także efektywne – dzięki Waszym deklaracjom zgromadzimy energię, która pomoże nam w przygotowaniu niespodzianki. Już latem na ulicach Gdańska stanie saturator – mobilna pijalnia wody, w której będziecie mogli skosztować za darmo zdrowej wody, a także pysznych wodnych napojów, o których składzie (również dzięki aplikacji) sami zadecydujecie.

Woda niejedno ma imię – stwórz własny wodny napój

Różnorodne dodatki mogą znacznie poprawić smak wypijanej codziennie wody. Dlatego namawiamy Was do eksperymentowania w przyrządzaniu zdrowych napojów. Korzystając z naszej aplikacji możecie samodzielnie skomponować wodny mix korzystając z wybranych przez nas różnorodnych dodatków. Woda z miętą i cytryną? A może ze świeżymi malinami i kostkami lodu? Wybór należy do Was. Pokażcie nam, jaką wodę lubicie lub jaką chcielibyście pić. Jeśli inny własny pomysł – czekamy na Wasze przepisy. Najciekawsze kompozycje znajdą się w menu letniego saturatora.

image

Dziel się swoim stylem życia z innymi

Zależy nam na tym, by przekonać do zdrowego stylu życia i regularnego picia wody jak najwięcej osób. Dlatego jeśli korzystasz z naszej aplikacji, deklarujesz picie wody i tworzysz własne kompozycje smakowe – możesz udostępnić tę informację na FB dzieląc się nią ze znajomymi. Przyłącz się do naszej akcji, zaproś do niej znajomych i pomóż nam w biciu rekordu picia wody!

image    image

Bliżej Źródeł                   Aplikacja

About the author

Warto przeczytać

JOIN THE DISCUSSION

Wystąpił błąd.