Dziękujemy za happening, zapraszamy do konkursu!

Za nami happening z okazji Światowego Dnia Wody 2018. W tym roku świętowaliśmy pod hasłem „Naturalnie dla wody”. Na tym jednak nie koniec obchodów! Zapraszamy do udziału w konkursie. Zrób zdjęcie, dodaj elementy graficzne, swórz wyjątkowy obrazek i wygraj udział w warsztatach z tworzenia naturalnych kosmetyków.

Dziękujemy Wam za udział w hapenningu! 22 marca od 9 do 11 spotkaliśmy się w okolicach gdańskiego Kina Krewetka (ul. Karmelicka). Wspólnie delektowaliśmy się zdrowym buraczanym brownie i rozgrzewającym (jak znalazł w ten wciąż mało wiosenny dzień) barszczem. O menu zadbało ATELIER SMAKU.

Z uczestnikami wydarzenia rozmawialiśmy o naturalnych sposobach na dbanie o urodę i pytaliśmy ich o to, czy starają się na co dzień dbać o środowisko, ograniczając użycie szkodliwej chemii (obecnej m.in. w kosmetykach czy środkach czystości).

Testowaliśmy też buraczany błyszczyk do ust i wymienialiśmy się przepisami. Każdy, kto nas odwiedził, otrzymał III wydanie magazynu Wodashion, pełne wskazówek i zdrowych kosmetycznych receptur. By dodać nieco optymizmu temu pochmurnemu porankowi, pozowaliśmy tez do zdjęć w różowej buraczanej ramce.

Symbolem gdańskich obchodów Światowego Dnia Wody 2018 jest… BURAK☺️ Niby skromny i zwyczajny (łac. Beta vulgaris), a jednak mający w sobie ogromną moc. Moc płynącą z natury! Już wieki temu pomagał kobietom w naturalny sposób zadbać o urodę.

Dziękujemy Wam ze ten wspólny czwartkowy poranek. Na tym jednak nie koniec obchodów wodnego święta! Przedłużamy je do 6 kwietnia. Właśnie wtedy mija termin nadsyłania zgłoszeń w naszym konkursie fotograficznym. Do wygrania udział w warsztatach z przygotowywania naturalnych kosmetyków (dla autorów 20 najciekawszych prac konkursowych).

Zasady konkursu są proste!

  1. Wejdź na http://naturalniedlawody.blizejzrodel.pl/.
  2. Dodaj zrobione przez siebie zdjęcie, które pokazuje, jak żyjesz naturalnie dla wody (np. unikając szkodliwej chemii, korzystając ze zdrowych produktów kosmetycznych i czyszczących, robiąc świadome zakupy, ograniczając użycie plastiku itd.)
  3. Wzbogać zdjęcie wybranymi motywami graficznymi, dostępnymi w aplikacji (to warunek niezbędny, by zdjęcie mogło wziąć udział w konkursie). Możesz zmieniać ich rozmiar i położenie.
  4. Zapoznaj się z regulaminem, wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij nam swoją pracę.

Na zgłoszenia czekamy do 6 kwietnia. Wyniki ogłosimy 13 kwietnia.

Weź udział w konkursie >>>

Zobacz więcej zdjęć z happeningu w ramach Światowego Dnia Wody 2018 w Gdańsku >>>

 

About the author