Gdańsk bije rekord w piciu wody!

Światowy Dzień Wody u nas już 21 marca. To idealna okazja do świętowania i czerpania mocy z wody. Pobijmy wspólnie rekord w jej piciu! Śledźcie nas na blogu oraz FB, korzystajcie ze specjalnej aplikacji i zgłaszajcie każdą wypitą przez Was szklankę. Zapraszamy również na happening, który odbędzie się 21.03. Startujemy o godz. 11:00 przy ul. Karmelickiej 1 w Gdańsku.

Co się będzie działo?

Happening – 21 marca

Dzień przed Światowym Dniem Wody odbędzie się happening w centrum Gdańska,  w okolicy Cinema City Krewetka (przy ul. Karmelickiej 1).

Na placu przy Krewetce stanie wielkoformatowa szklanka, do której mieszkańcy będą mogli przyklejać kropelki- deklaracje picia wody.

Będzie to także dobra okazja do porozmawiania o energii, jaką daje gdańszczanom woda.

Piję wodę – aplikacja

Każdy użytkownik facebooka będzie mógł dodatkowo zgłosić każdą wypitą przez siebie szklankę wody w specjalnej aplikacji internetowej umieszczonej na facebooku Bliżej Źródeł.

Zgromadzona w ten sposób energia gdańszczan zostanie wykorzystana do zrobienia czegoś pożytecznego. Co to będzie? Internauci dowiedzą się o tym po skorzystaniu z aplikacji.

Pod koniec marca ogłosimy ostateczną liczbę zebranych podczas kampanii szklanek.

Ogłosimy rekord w piciu wody.

Po zakończeniu kampanii aplikacja będzie nadal dostępna na facebooku Bliżej źródeł. Zachęcamy do utrwalania zdrowego nawyku picia wody!

Kampania została przygotowana przez Gdańską Infrastrukturę Wodociągowo-Kanalizacyjną we współpracy z Miastem Gdańsk, Polskim Towarzystwem Programów Zdrowotnych, Programem Edukacji Morskiej w Gdańsku oraz Radiem Gdańsk.

Na Bliżej Źródeł będziemy szczegółowo relacjonować jej przebieg. Przygotowaliśmy dla Was również cykl artykułów i wpisów, które przekonają Was, że woda to najlepsze naturalne źródło życiowej energii. Śledźcie nas na blogu oraz FB i przyłączcie się do wspólnego ustanowienia rekordu picia wody!

    

Bliżej Źródeł                   Aplikacja

About the author

Warto przeczytać

JOIN THE DISCUSSION

Wystąpił błąd.