Gdańsk pobił rekord w piciu wody – czekamy na saturator i kolekcjonujemy smaki

Kampania „Gdańsk bije rekord w piciu wody”, zorganizowana w ramach tegorocznych obchodów Światowego Dnia Wody dobiega końca. Dziękujemy za aktywną pomoc w biciu rekordu!
W dalszym ciągu zachęcamy jednak do korzystania z naszej aplikacji i tworzenia przepisów na wodne napoje.

W tym roku Światowemu Dniu Wody przyświecało hasło „Water&Energy”. Jak już pisaliśmy wielokrotne, związek wody i energii jest nierozerwalny, w wielu aspektach. Udowodniła to również nasza gdańska kampania, podczas której wykazaliście się niesamowitą energią w biciu wodnego rekordu.

Dzięki Waszej aktywności udało się w ciągu 10 dni zebrać 5421 deklaracji picia wody. To wynik, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni! Jednak zawsze może być lepiej i choć kampania się kończy, to jednak wodę należy pić zawsze! Dlatego zachęcamy, by codzienne sięganie po szklankę wody stało się nawykiem, który jeśli chcecie – wciąż możecie odnotowywać klikając w deklarację w naszej aplikacji (https://apps.facebook.com/rekordwpiciuwody/).

Dzięki temu, że udało nam się zebrać tak dużo deklaracji – latem na ulicach gdańska pojawi się saturator – mobilna pijalnia bogatej w odżywcze składniki wody z ujęć podziemnych. W dalszym ciągu liczymy na Waszą kreatywność i pomoc w tworzeniu menu – listy wodnych kompozycji smakowych, których będziecie mogli spróbować. Dlatego zachęcamy do aktywnego tworzenia przepisów na wodę
z różnorodnymi dodatkami w naszej aplikacji. A jeśli macie pomysły wykraczające poza zaproponowane przez nas w aplikacji dodatki – wyślijcie nam swoje receptury mailem (blizejzrodel@giwk.pl). Najciekawszych kompozycji smakowych napijecie się już latem właśnie z naszego saturatora.

W ramach podsumowania zachęcamy do obejrzenia filmu, na którym gdańszczanie mówią o tym, czy piją wodę.

About the author

Warto przeczytać

JOIN THE DISCUSSION

Wystąpił błąd.