Moda na gdańską wodę stała się faktem! Relacja z happeningu

W miniony piątek, 20 marca 2015 r., rozpoczęliśmy gdańskie obchody Światowego Dnia Wody. Dziękujemy Wam za to, że byliście z nami podczas happeningu i udowodniliście, że woda jest ponadczasowym trendem.

Wydarzenie rozpoczęło się w piątkowe przedpołudnie (punktualnie o godzinie 11:00) i zakończyło chwilę po 15. Przy ul. Karmelickiej w Gdańsku, nieopodal Cinema City Krewetka, ustawiliśmy specjalnie przygotowany na tę okazję banner (dzięki niemu łatwo mogliście nas zauważyć) oraz jedną z głównych atrakcji happeningu – modne wodne monidło, w którym każdy mógł zrobić sobie zdjęcie. W akcji uczestniczyły również nasze energiczne (naturalnie również modne i wodne;)) hostessy, które wręczały przechodniom przygotowane z okazji Światowego Dnia Wody kolorowe bransoletki, przypinki oraz materiały informacyjne.

Uczestników eventu pytaliśmy, dlaczego ich zdaniem woda jest modna. Co odpowiadali? Otóż woda jest modna przede wszystkim dlatego, że jest zdrowa, a zdrowie z mody nie wyjdzie nigdy, to wartość ponadczasowa. Często padały również głosy, że woda jest życiem i właśnie dlatego zawsze będzie na topie. Podkreślaliście też, że woda jest modna bo ma piękny kolor, bo jest smaczna albo po prostu dlatego, że można ją pić;) Więcej odpowiedzi poznacie już niebawem na specjalnie przygotowanym filmiku.

Kto z Was zrobił sobie zdjęcie w wodnym monidle? Już niebawem wszystkie zamieścimy w specjalnej galerii na naszym profilu na FB. Czy podobały się Wam bransoletki i przypinki? Noście je przy sobie jako symbol mody na gdańską wodę. A jak oceniacie nasz magazyn o gdańskiej wodzie – WODASHION? Mamy nadzieję, że zawarte w nim informacje będą dla Was ciekawe i przydatne (koniecznie sprawdźcie twardość wody za pomocą testera dołączonego do magazynu), a plakat (na którym zapozował sam Yves Kran Rurant) stanie się ozdobą Waszych domów:)

Dziękujemy wszystkim, którzy byli tego dnia z nami. Wasza energia i radość sprawiły, że modnie i wodnie weszliśmy w wiosenny czas (mimo, że pogoda nie była jeszcze w pełni wiosenna). Cieszymy się, że uświetniliście wydarzenie swoją obecnością, bo to Wy byliście w nim najważniejsi!:)
Mamy nadzieję, że będziecie z nami również w przyszłym roku – to już całkiem niedługo;) A tymczasem zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia😉
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.366980740152742.1073741849.158188724365279&type=1

Niebawem na naszym profilu znajdziecie również foty, które robiliśmy Wam w monidle oraz filmiki dokumentujące event;)

Super, że byliście z nami! Podziękowania od ekipy Bliżej Źródeł:)

About the author

Warto przeczytać

JOIN THE DISCUSSION

Wystąpił błąd.