Rekord w piciu wody Gdańsk 2014 – happening zakończony sukcesem, akcja facebookowa trwa

21 marca podczas specjalnego happeningu gdańszczanie ochoczo składając deklaracje picia wody pomagali w biciu rekordu. Dziękujemy! Do 28 marca deklaracje picia wody można składać  za pomocą dedykowanej aplikacji dostępnej na fanpage’u Bliżej Źródeł. Udowodnijmy, że woda daje moc!

22 marca to Światowy Dzień Wody, w tym roku obchodzony pod hasłem „Water&Energy”. Hasłem nieprzypadkowym, bo jak zapewne dobrze już wiecie (choćby stąd: http://blizejzrodel.pl/post/80151383873/water-energy-czyli-energia-w-kazdej-szklance-wody) woda i energia są nierozłączne.

W Gdańsku obchody Światowego Dnia Wody rozpoczęły się już dzień wcześniej – w piątek, 21 marca podczas specjalnego happeningu. O godzinie 11:00 przy gdańskim kinie Krewetka stanęła wielkoformatowa szklanka, do której gdańszczanie mogli przylepiać nalepki w kształcie kropli wody, składając w ten sposób symboliczną deklarację jej picia. Zainteresowanie było bardzo duże, a szklanka – choć ogromna – bardzo szybko zapełniła się kroplami! Sprzymierzeńcem (w słusznej sprawie!) okazała się również prawdziwie wiosenna aura – dzięki niej w wydarzeniu wzięło udział bardzo dużo osób:)

Cieszymy się, że gdańszczanie piją wodę i chcą to deklarować – do 28 marca będzie to możliwe za pomocą stworzonej specjalnie na tę okazję aplikacji na FB (https://apps.facebook.com/rekordwpiciuwody/).

Dziękujemy za aktywny udział w happeningu i zapraszamy do obejrzenia vidorelacji przygotowanej przez portal trojmiasto.pl:

image    image

Bliżej Źródeł                   Aplikacja

About the author

Warto przeczytać

JOIN THE DISCUSSION

Wystąpił błąd.