UWAGA KONKURS! Dlaczego sieci nie lubią śmieci? Opowiedz nam o tym wierszem!

Jeśli lubisz rymować i dbasz o ekologię, a kreatywne wyzwania dodają Ci pozytywnej energii, to jesteś w dobrym miejscu! Jeśli jesteś uczniem V lub VI klasy gdańskiej szkoły podstawowej albo znasz kogoś, kto nim jest – tym bardziej przeczytaj nasz artykuł do końca:)

„Dlaczego dzieci nie lubią śmieci” to konkurs organizowany przez Gdańską Infrastrukturę Wodociągowo-Kanalizacyjną w związku z tegoroczną akcją „Sprzątanie Świata”. Formuła konkursu promuje kreatywne podejście do edukacji ekologicznej. Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie wierszowanki, która w błyskotliwy sposób odpowie na zadane w tytule konkursu pytanie (czyli „Dlaczego sieci nie lubią śmieci?”) lub nawiąże do zagadnienia konkursowego (ochrona ujęć wody oraz instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych przed zanieczyszczeniami). Konkurs jest adresowany do uczniów V i VI klas gdańskich szkół podstawowych.

Na Wasze prace czekamy do 4 listopada 2014 r. Należy je składać do siedziby Gdańskiej Infrastruktury Wodociągowo – Kanalizacyjnej Sp. z o.o. (Gdańsk, ul. Kartuska 201).
Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na 14 listopada 2014 r.
image

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie? Poza oczywistą zaletą w postaci poszerzenia wiedzy z zakresu edukacji ekologicznej i możliwości sprawdzenia się w kreatywnym zadaniu, są oczywiście atrakcyjne nagrody, przewidziane dla autorów najciekawszych prac.

Skoro już mowa o edukacji, poniżej materiały merytoryczne, które przydadzą się Wam do zadania konkursowego:
MATERIAŁ MERYTORYCZNY

Wszystkie dodatkowe kwestie dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie:
REGULAMIN

Więcej szczegółów znajdziecie również w zaproszeniu:
ZAPROSZENIE

Poniżej formularz zgłoszeniowy
FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY

DO DZIEŁA!:)

About the author

Warto przeczytać

JOIN THE DISCUSSION

Wystąpił błąd.