V Bieg do źródeł we wspomnieniach. Było pięknie!

Jubileuszowe święto aktywności i gdańskiej wody za nami! Słońce, sport, park, nadmorski klimat, rodzinny czas, relaks, sztuka. Ekologia i zdrowie. A jakby tego było mało – TORT! Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej soboty 🙂

Zaczęło się o 8:30 (choć przyznamy się: czekaliśmy na Was, dopinając ostatnie szczegóły, już od 6 :00😎), bo właśnie o tej porze otworzyło się dla Was biuro zawodów. Niektórzy odbierali pakiety startowe szybciej i relaksowali się przed biegiem, inni czekali do ostatniej chwili, na jeszcze innych, przyjeżdżających do nas spoza Trójmiasta, cierpliwie czekaliśmy my (na korki nie ma mocnych, jak dobrze, że się udało😊).

O 10:30 rozpoczęła się wspólna rozgrzewka, która dodała energii i chęci do działania 💪

O 11 wystartował Bieg Rodzinny, a godzinę później Bieg Główny. Jedni biegali (łącznie w obu biegach ponad 1000 osób), inni kibicowali, a jeszcze inni – piknikowali. Dla każdego coś miłego.

Uczestnicy pikniku korzystali m.in. ze strefy relaksu, ekologicznych warsztatów, regenerujących masaży, lekcji tai chi, fotobudki, rodzinnych gier, trampolin. Wszystko w 4 strefach: Miasto na detoksie, Kreatywne miasto, Aktywne miasto i Zdrowe miasto.

Więcej o piknikowych atrakcjach >>>

Ambasadorką wydarzenia była Katarzyna Bosacka, dziennikarka telewizyjna i prasowa, autorka kultowych już programów „Wiem, co jem” i „Wiem, co kupuję”, która wspiera nas również w realizacji międzynarodowego projektu edukacyjnego Miasto na detoksie.

Pani Kasia wystartowała też w Biegu Rodzinnym ❤

O 14 wszystkim spadł cukier – przyszła więc pora na osłodę😀 A była ku temu okazja, bo tegoroczna edycja Biegu to edycja jubileuszowa, już piąta. Nie mogło się więc obejść bez urodzinowego tortu. Był ogromny, był piękny, był pyszny!

A potem przyszła wyczekiwana przez wszystkich biegaczy pora na medale i losowanie dodatkowych nagród 🌟

Zwycięzcą w klasyfikacji generalnej został Piotr Pobłocki z czasem 32 min 50 sek (10 km). GRATULUJEMY!!!

Szczegółowe wyniki biegowe ▶ http://sts-timing.pl/event/5-bieg-do-zrodel/

Na koniec sztuka – a konkretnie przedstawienie w wykonaniu niezawodnego Teatru Miniatura, które idealnie zwieńczyło ten aktywny, słoneczny i rodzinny dzień 😉

>>> Zobacz pełną galerię zdjęć z wydarzenia <<<

Długo będziemy wspominać V Bieg do źródeł z uśmiechem na twarzy 🙂 Mamy nadzieję, że i Wam się podobało (co widać po Waszych miłych komentarzach w naszym Facebookowym profilu❤).

>>> Zobacz wszystkie relacje video <<<

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

 

About the author