Odwiedź Oczyszczalnię Ścieków Gdańsk Wschód 16 września

Zastanawiasz się, gdzie płynie i co się dzieje ze zużytą wodą? Interesuje Cię proces oczyszczania ścieków? Poznaj go „od kuchni”. ZAPRASZAMY 🙂

„Otwarta Oczyszczalnia” to inicjatywa, którą podjęliśmy wspólnie z Miastem Gdańsk oraz spółką Saur Neptun Gdańsk. 16.09 Oczyszczalnia Ścieków Gdańsk Wschód zostanie otwarta dla zwiedzających. Każdy, kogo interesuje tematyka oczyszczania ścieków może zapisać się na specjalnie przygotowaną wizytę – łącznie  odbędą się aż 4: o godz. 10, 11:30, 13 i 14:30.

>>> ZAPISZ SIĘ NA WYCIECZKĘ <<<

>>> WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW <<<

Trasa zwiedzania pokrywa się mniej więcej z drogą, jaką przebywają ścieki w procesie oczyszczania. Uczestnicy wizyty będą też mogli zapoznać się z instalacjami, dzięki którym możliwe jest zagospodarowanie biogazu oraz osadów ściekowych, czyli produktów ubocznych procesu oczyszczania.

Zwiedzanie odbywa się w grupie, która może liczyć minimalnie 10, a maksymalnie 30 osób (nie ma możliwości wizyty indywidualnej) i mogą wziąć w nim udział wszyscy, którzy ukończyli 12 rok życia (w przypadku osób niepełnoletnich tylko pod opieką osoby dorosłej).

Mamy nadzieję, że taki oryginalny i edukacyjny pomysł na spędzenie części sobotniego dnia przypadnie Wam do gustu 🙂 Zapraszamy do zapisów.

WIĘCEJ O PROJEKCIE „OTWARTA OCZYSZCZALNIA”

 

 

 

 

About the author