„Dlaczego sieci nie lubią śmieci?” Uroczysta gala wręczenia nagród

Za nami piękne popołudnie w Teatrze Miniatura, podczas którego spotkaliśmy się z uczestnikami i laureatami (a także ich rodzinami oraz koleżankami i kolegami z klasy wraz z opiekunami) IV edycji naszego edukacyjno-ekologicznego konkursu dla uczniów gdańskich podstawówek. 

To była wyjątkowa edycja! Zadaniem uczestników było przygotowanie piosenki w stylu RAP, poświęconej tematyce zanieczyszczania sieci kanalizacyjnej oraz niebezpiecznych substancji obecnych w produktach codziennego użytku. Powstawanie konkursowych utworów poprzedziły zorganizowane dla chętnych specjalne warsztaty z muzykami oraz sesja w profesjonalnym studiu nagraniowym. Młodym raperom udało się zgrabnie połączyć merytorykę, melodię i rytm – a to nie lada sztuka przy tak niełatwej przecież tematyce.

DLACZEGO SIECI NIE LUBIĄ ŚMIECI? SZCZEGÓŁY KONKURSU >>>

Galę prowadzoną przez Tomasza Galińskiego uświetniły rewelacyjne i świetnie przyjęte przez publiczność występy laureatów, którzy oprócz nagród otrzymali także niespodziankę – vouchery na nagranie teledysków do swoich utworów 😀

POSŁUCHAJ ZWYCIĘSKICH UTWORÓW >>>

Uczestnicy wydarzenia obejrzeli także piękny i wzruszający spektakl „Baltic. Pies na krze”.

Tegoroczna gala cieszyła się najwyższą spośród wszystkich edycji frekwencją 😀 Bardzo nas to cieszy i motywuje do rozmyślań nad przyszłorocznymi wyzwaniami konkursowymi… 🙂

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z WYDARZENIA NA NASZYM PROFILU NA FB >>>

Dlaczego sieci nie lubią śmieci?

27 uczniów, 5 szkół i 7 piosenek, które nagrane zostały w profesjonalnym studiu. To bilans czwartej odsłony konkursu realizowanego w ramach międzynarodowej akcji „Sprzątanie świata”

Posted by gdansk.pl on Donnerstag, 14. Dezember 2017

 

 

 

About the author