Wodne gadżety na wakacyjną aktywność

Wakacje w pełni. Mamy nadzieję, że chociaż część wolnego czasu rezerwujecie na wypoczynek nad wodą (o jego zaletach pisaliśmy już jakiś czas temu – http://blizejzrodel.pl/post/90759337909/jak-wakacje-to-oczywiscie-woda). Jeśli spędzacie letnie chwile nad morzem, oceanem, rzeką, jeziorem lub choćby hotelowym basenem – przeczytajcie, jakie gadżety mogą umilić Wam czas🙂

źródło: www.welikeviral.com

Wodny ping-pong

Chcesz połączyć błogi relaks z odrobiną aktywności? To gadżet dla Ciebie! Zabawa w wodnego ping-ponga robi furorę w USA. Choć nie polecamy tego rozwiązania na wzburzone morze, świetnie sprawdzi się ono na spokojnej tafli jeziora lub basenu. Grę w wodnego ping-ponga umożliwia specjalny materac. Trzeba bezpiecznie go zwodować, a następnie w otworach po obu jego stronach ustawić specjalne kubeczki. Na czym polega zabawa? Jest inaczej niż w tradycyjnej grze. W wersji wodnej zadaniem zawodnika jest wcelowanie piłeczką w kubek przeciwnika. Trening celności, zespołowa gra i dobra zabawa – polecamy! Koszt takiego gadżetu to ok. 40 dolarów – najlepiej nabyć go w sieci:)

image

źródło: www.crazywhiteboystuff.com

Dla tych, którzy preferują tradycyjnego ping-ponga również pomyślano o opcji wodnej. Stolik, który należy ułożyć na tafli wody i klasycznie odbijać piłeczkę rakietkami, można zamówić przez Internet w cenie około 80 dolarów. To już poważniejsza inwestycja, jednak radość ze wspólnej gry na pewno jest również spora.

image

źródło: www.crnchy.com


Odbija się jak od wody!

Umiecie puszczać tzw. kaczki na wodzie? Z proponowanym przez nas gadżetem każdy stanie się w tym mistrzem. Choć wygląda zupełnie zwyczajnie, posiada niezwykłe właściwości. Na wodne zabawy polecamy Wam piłkę, która fenomenalnie – jak żadna inna – odbija się od powierzchni wody. Jak to się dzieje? Sekret tkwi w materiale, którego gęstość jest zbliżona do gęstości wody. Taka piłka jest świetnym urozmaiceniem czasu spędzanego nad wodą, okazją do wspólnej aktywności i mnóstwa śmiechu. Co więcej, jest na tyle mała i lekka, że zawsze można zabrać ją ze sobą i na tyle niedroga (koszt około 19 zł), że każdy może sobie na nią pozwolić.

image

źródło: www.fabtoys.pl

About the author

JOIN THE DISCUSSION