Wywołaj lato już dziś, czyli WODOWANIE LATA CZAS START!

W poniedziałek na naszym profilu wspominaliśmy, że bardzo tęsknimy już za latem. Jak widać po Waszej reakcji, Wy również nie możecie doczekać się tej pory roku. Dlaczego nie poczuć lata już w marcu? To możliwe, np. podczas obchodów Światowego Dnia Wody, które zbliżają się do Gdańska wielkimi krokami! Zapraszamy Was w nasze ulubione miejsce przy kinie Krewetka, gdzie będziemy już w najbliższy poniedziałek, 21 marca. Co będzie się działo? Kurtyna w górę!

Wczoraj rano wspomnieliśmy, że szykujemy dla Was niespodziankę🙂 Odkrywamy karty: będzie nią nasza coroczna kampania z okazji Światowego Dnia Wody. 2 lata temu wspólnie biliśmy rekord w piciu wody, w zeszłym roku podkreślaliśmy, że woda jest zawsze modna. Tym razem przenosimy się w klimat pełen słońca, upałów i radości, by poczuć się jak na najlepszych wakacjach:) Zapraszamy Was na prawdziwie letni i wodny event, który odbędzie się 21 marca przy kinie Krewetka. Start punktualnie o 11:00. Jednak nie samym eventem kampania płynie. Mamy też dla Was wiele innych atrakcji:)

STWÓRZ SWÓJ WODNY LETNI GADŻET
W wywołaniu lata z pewnością pomoże otoczenie się wodnymi letnimi gadżetami. Zadbamy o to, byście mogli stworzyć je sami. Pamiętacie zeszłoroczną akcję projektowania modnych przedmiotów? W tym roku motywem przewodnim będzie LATO. Robi się gorąco? To nie wszystko!

LATO? FOTO!
Kto z nas nie kocha zdjęć? Fotografie najlepiej przywołują dobre wspomnienia. Dlatego podczas eventu będziecie mogli zapozować w prawdziwie wodnym i letnim plenerze. Przygotujemy dla Was specjalne fotoatelier, w którym poczujecie się jak modele. Świetna rozrywka, letni klimat i wspaniała pamiątka gwarantowane. Musicie nas odwiedzić:)

CELUJ W LATO… WODĄ!
O tym, jak ważne jest odpowiednie nawodnienie w czasie upałów pewnie już wiecie. Jednak dzięki specjalnej ulotce, którą przygotowujemy dla Was w pocie czoła – poznacie jeszcze więcej szczegółów związanych m.in. z wodnymi profesjami, przepisami dot. nawadniania w miejscu pracy oraz zależnością między wykonywanym zawodem a zapotrzebowaniem na wodę.

Podczas eventu będziecie mogli także poćwiczyć swoją celność, rzucając wodnymi piłeczkami do zlokalizowanych na mapie Gdańska punktów. Choć mówimy o celowaniu, dziś nie zdradzimy jednak, co będzie celem głównym:) Podpowiemy jedynie, że każdy rzut będzie oddaniem głosu. Na co? Tego dowiecie się już wkrótce.

POKAŻ SIĘ!
Lubisz robić selfie? Masz konto na INSTAGRAMIE? Jeśli tak, również dla Ciebie przygotowaliśmy niespodziankę i wyzwanie. Zapamiętaj 4 hashtagi: #zamgławiacz, #WodowanieLata, #BliżejŹródeł, #ŚWIATOWYDZIEŃWODY i koniecznie weź ze sobą smartfona.

ANGAŻUJ SIĘ W ŻYCIE MIASTA
Kochasz swoje miasto? Tym bardziej bądź z nami. Przyjdź na event i śledź kampanię, dzięki której będziesz mieć szansę wzięcia udziału w kreowaniu przestrzeni miejskiej. Już wkrótce więcej szczegółów:)

KTO WODUJE LATO RAZEM Z NAMI? Uwodnijmy letnią radość:)

About the author