Biegnij do źródeł i zdobądź nagrody!

Bieganie to radość, zdrowie i piękna sylwetka. Dlatego mamy nadzieję, że do udziału w Biegu do Źródeł nie trzeba będzie Was specjalnie namawiać. Korzyści zdrowotne mówią same za siebie:) Jeśli jednak potrzebujecie dodatkowej zachęty do aktywności – może skuszą Was nagrody, które czekają na uczestników czerwcowego biegu?

W obu biegach, które odbędą się 14 czerwca (Bieg Główny na trasie 10 km i Bieg Rodzinny na trasie 3,5 km) wręczymy ponad 60 nagród!

W Biegu Głównym (przypominamy, że zapisy trwają do 1 czerwca) o nagrodzie decyduje zdobyte miejsce (klasyfikacje generalna i wiekowa). Wszyscy uczestnicy BG, bez względu na wynik, otrzymają pamiątkowe medale.

image

image

Bieg Rodzinny (zapisy do 8 czerwca) ma charakter „run for fun”. Czas nie będzie tutaj mierzony. O przyznaniu nagrody zdecyduje losowanie. Każdy kupon startowy będzie posiadał odrywany numerek, który zostanie wrzucony do specjalnej urny – „maszyny losującej”.

Nagrody ucieszą wszystkich lubiących aktywność. Znajdą się wśród nich bony zakupowe do sklepu sportowego, a także sprzęt sportowy i turystyczny. Ponadto, spośród wszystkich biegaczy wylosujemy zwycięzcę nagrody specjalnej. Śledźcie „Bliżej źródeł”, już wkrótce zaprezentujemy tę nagrodę.

Upominki czekają na każdego – wszyscy, którzy pobiegną w Biegu do Źródeł otrzymają od nas w pakiecie startowym pamiątkowe gadżety. Ponadto, organizatorzy przygotowali szereg piknikowych atrakcji – również dla kibiców! Jak wiadomo, dopingowanie jest niezwykle ważnym elementem każdej dyscypliny sportu, dlatego liczymy także na obecność osób wspierających biegaczy:)

Więcej o nagrodach:

http://www.giwk.pl/biegzr/strezaw/biegna10km/nagrody.html

http://www.giwk.pl/biegzr/strezaw/biegrodzinny/nagrody.html

About the author

Warto przeczytać

JOIN THE DISCUSSION

Wystąpił błąd.