Zdrowa dusza, jędrne ciało – wody nigdy mało!

Pamiętacie marcowe bicie rekordu w piciu wody? Udało nam się wtedy zebrać całkiem sporo Waszych deklaracji. Kampania już się zakończyła, ale mamy nadzieję, że zwyczaj nawadniania organizmu został z Wami na dłużej. Pijecie wodę regularnie?

źródło:tchoiceflp.blogspot.com

O zaletach picia wody piszemy sporo (m.in. http://blizejzrodel.pl/post/82386854534/woda-to-zycie, http://blizejzrodel.pl/post/77159886913/woda-do-picia-glowa-do-gory) i jeśli uważnie czytacie naszego bloga, pewnie umiecie już wymienić większość z nich. Lśniąca skóra, zgrabne ciało, sprawne mięśnie, większa koncentracja oraz bardziej pozytywne nastawienie do życia – to tylko niektóre powody, dla których codzienne picie wody naprawdę popłaca.

źródło:cure2fit.com

Czy sprawdziliście już na sobie, jak dobroczynnie woda wpływa na organizm? Mamy nadzieję, że marcowe bicie rekordu picia wody podczas happeningu i za pomocą naszej aplikacji nie skończyło się jedynie na symbolicznej deklaracji. Czy wprowadziliście wodę na stałe do Waszego życia? Czy widzicie, jak poprawia ona stan Waszego zdrowia?  A może odkryliście jakieś nowe przepisy na ciekawe wodne napoje (przypominamy inspiracje: http://blizejzrodel.pl/post/80970367824/woda-w-wielu-smakach). Jeśli tak – podzielcie się tym z nami – tutaj lub na Facebooku. Zależy nam na tym, by jak najwięcej z Was regularnie piło wodę! Chcemy, by akcja „Gdańsk bije rekord w piciu wody” faktycznie przełożyła się na wzrost liczby osób, które włączają ją do codziennego menu. Dlatego czekamy na informacje od Was – piszcie, czy pijecie wodę i czy odczuwacie jej dobroczynne działanie:) Najciekawsze wypowiedzi będziemy publikować na blogu lub naszym profilu na FB.

Tymczasem poniższym filmikiem przypominamy marcowy happening bicia rekordu w piciu wody. Zobaczcie, na jakie korzyści płynące z regularnego nawadniania organizmy wskazywali uczestnicy wydarzenia:)

About the author

Warto przeczytać

JOIN THE DISCUSSION

Wystąpił błąd.