Pora saturatora bliżej coraz!

Z czym kojarzą się Wam wakacyjne weekendy? Mamy nadzieję, że (między innymi) z naszym mobilnym saturatorem, który od zeszłego roku pozwala ugasić pragnienie w gorące letnie dni;) Upałów jeszcze nie ma, ale jesteśmy przekonani, że prawdziwe lato nadejdzie, gdy tylko mobilny saturator pojawi się na ulicach Gdańska. 

W tym roku saturator zmienił nieco wygląd – odwiedź go i zobacz na własne oczy w nowej odsłonie;)

Tym, którzy nie pamiętają, przypomnimy, że mobilny saturator pojawił się w Gdańsku dzięki zaangażowaniu wszystkich osób bijących rekord w piciu wody w ramach gdańskich obchodów Światowego Dnia Wody 2014 (szczegóły: http://blizejzrodel.pl/post/81291851030/gdansk-pobil-rekord-w-piciu-wody-czekamy-na).
Szklanka wody z saturatora umilała spacery po Gdańsku podczas zeszłorocznych wakacji. Urządzenie cieszyło się zainteresowaniem, o czym świadczyły ustawiające się do niego kolejki (http://blizejzrodel.pl/post/91436692799/wakacyjne-weekendy-z-saturatorem-czas-start);) Jak będzie w tym roku, gdy saturator znów pojawi się w Gdańsku, i to w nowej wizualnej odsłonie? Mamy nadzieję, że jeszcze lepiej! Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy Was na pyszną i zdrową wodę z naszego saturatora;) 

Kiedy i gdzie napijesz się wody z saturatora?
2-5 lipca – Targ Rybny (Baltic Sail)
11,12 lipca – ul. Korzenna, Plac Heweliusza
19 lipca – Park Oliwski (PARKOWANIE)
25,26 lipca – ul. Korzenna, Plac Heweliusza

To nie wszystko 😉 Terminarz zostanie już niebawem poszerzony 😉

A tak było w zeszłym roku:

DO ZOBACZENIA!;)

About the author

JOIN THE DISCUSSION