Weekendowe PARKowanie z saturatorem

Cieszymy się, że nasz saturator przypadł Wam do gustu. W najbliższy weekend mobilna pijalnia wody przeniesie się do Parku Oliwskiego, stając się jedną z atrakcji festiwalu PARKOWANIE. Dołączcie do tego wydarzenia – 19 i 20 lipca spotkajmy się przy saturatorze🙂

Mobilna pijalnia wody to inicjatywa Gdańskiej Infrastruktury Wodociągowo-Kanalizacyjnej Sp. z o.o., ale również Wasza zasługa! Spółka świętuje w ten sposób wspólnie z mieszkańcami 10-lecie swojej działalności na rzecz poprawy jakości gdańskiej kranówki. Wy przyczyniliście się do działania saturatora bijąc z nami marcowy rekord picia wody – aktywnie uczestnicząc w evencie i aplikacji internetowej, które przygotowaliśmy dla Was z okazji Światowego Dnia Wody.

Obecność saturatora na festiwalu jest nieprzypadkowa. Hasłem wywoławczym tegorocznej, 8 edycji PARKOWANIA jest DOM – najważniejszy element naszej codzienności. Dom i woda są ze sobą nierozerwalnie związane. GIWK od 10 lat działa na rzecz bezpiecznego dostarczania wody do naszych domów. Mobilna pijalnia wody przenosi wodę z miejskiej sieci do przestrzeni publicznej, aby pokazać,
że gdańska kranówka jest zdrowa i smaczna. „Zależy nam, aby saturator i idea picia wody towarzyszyły ważnym miejskim wydarzeniom, a takim jest właśnie PARKOWANIE”- tłumaczy Jacek Skarbek, Prezes GIWK. Orzeźwiająca woda w Parku Oliwskim jak zwykle będzie dostępna bezpłatnie.

szczegóły dot. wydarzenia: http://www.trojmiasto.pl/parkowanie

image

Na ul. Karmelicką saturator wróci już w kolejny weekend – 26 lipca. W menu mobilnej pijalni wody znajdziecie: wodę z bąbelkami, wodę bez bąbelków, wodę z dodatkiem soków oraz ze świeżą cytryną, limonką i miętą. Bogata oferta dodatków, nowoczesny design wózka oraz bardzo higieniczne podejście do dystrybucji wody – to wszystko odróżnia dzisiejszy saturator od tego sprzed lat. To, co pozostaje niezmienne – to radość z gaszącej pragnienie chłodnej wody w wakacyjny upalny dzień:)

Co weekend obserwujemy, że idea saturatora na ulicach Gdańska zyskała Waszą przychylność. Cieszymy się, że naturalna bogata w składniki odżywcze woda cieszy się takim zainteresowaniem:) Mamy nadzieję, że dzięki saturatorowi zdrowy nawyk picia wody stanie się Waszym codziennym nawykiem. Do tej pory wygląda na to, że najbardziej cenicie wodę z sokiem malinowym – zachęcamy Was jednak również do spróbowania pozostałych wariacji smakowych…a jest ich sporo!:)

O saturator zapytaliśmy korzystających z niego przechodniów w ubiegły weekend. Obejrzyjcie filmik i zobaczcie, co odpowiadali:

About the author

JOIN THE DISCUSSION