„Biegadżet” na dziś

W tym miesiącu zdecydowanie najwięcej czasu poświęcamy tematyce związanej z bieganiem. Specjalnie dla Was pobiegaliśmy też trochę po sieci poszukując gadżetów, których nie powstydzi się żaden sportowiec.

Co jest niezwykle ważne dla każdego trenującego z głową biegacza? Oczywiście: wiara w siebie, pozytywne nastawienie, determinacja, odpowiednio ułożony trening i dieta, ale także… jakżeby inaczej, skoro piszemy o tym na naszym blogu – woda!

Nawodnienie organizmu odgrywa niezwykle ważną rolę przy wysiłku fizycznym. Organizm, któremu dostarczamy odpowiedniej ilości wody to organizm pełen witalności. Dlatego jeśli chcesz być coraz lepszym biegaczem – nie zapominaj, by zawsze mieć wodę przy sobie. Dzięki praktycznemu gadżetowi, który dziś prezentujemy, będzie to nie tylko zdrowe, ale i wygodne!

 

Dziś przedstawiamy Wam specjalną sakwę na wodę. Unikalne rozwiązanie pozwala ją w prosty sposób montować w plecaku. Można ją czyścić i napełniać przez otwór, który następnie jest szczelnie zamykany. Co ważne, dzięki unikalnej konstrukcji worka nie zawierającej PVC i Poliuretanu sakwa zapewnia niezmieniony smak przechowywanej wody. Wyposażona jest również w rączkę, która ułatwia transport, wieszanie i pakowanie.

 

Dzięki takiemu gadżetowi możesz pić wodę prosto z plecaka kiedy tylko chcesz! To proste, wygodne i zdrowe:)

About the author

JOIN THE DISCUSSION