JAK DZIAŁA INTELIGENTNA PARASOLKA? (Wodny Gadżet)

Znów zaskoczył Cię deszcz? Gubisz kolejną parasolkę? Z tym gadżetem Twoja meteorologiczna codzienność zmieni się na lepsze 🙂 Przedstawiamy wynalazek, który nie tylko ochroni przed opadami, ale nawet zapowie ich nadejście.

TARAbrella to parasolka zaopatrzona w światła LED, które ostrzegają przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Gadżet jest ergonomiczny i lżejszy od smartfona, a jednocześnie bardzo wytrzymały, bo wykonany ze specjalnego włóka węglowego nawet 5 razy mocniejszego od stali. A do tego – niemożliwy do zgubienia!

Obecnie wielu z Was korzysta zapewne z aplikacji pogodowych, dzięki którym dokładną prognozę można mieć zawsze na wyciągnięcie ręki, bo na ekranie smartfona. TARAbrella jest jeszcze prostsza w obsłudze! By wiedzieć, jakiej pogody możesz spodziewać się w ciągu najbliższych 6 godzin, wystarczy spojrzeć na kolor, który pojawia się na jej rączce (z wbudowanym barometrem oraz higrometrem). Przeźroczystość zwiastuje słońce albo delikatne zachmurzenie – aurę, podczas której świetnie poradzisz sobie bez parasolki. Delikatnie migoczący niebieski kolor rączki to niewielkie ryzyko opadów, a bardziej intensywny odcień zwiastuje ich spore prawdopodobieństwo. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawsze wiesz, kiedy wziąć ze sobą dodatkową ochronę przeciwdeszczową w postaci kurtki lub właśnie parasolki. I życie staje się prostsze!

TARAbrelli nie da się zgubić. Do wynalazku dołączony jest specjalny brelok, który zaczyna piszczeć, gdy tylko oddalisz się od parasolki na więcej niż 9 metrów.

To nie wszystkie atrakcje! Na szczycie parasolki znajduje się specjalna lampka, która oświetli Ci drogę w ciemnościach, a także zadba o Twoje bezpieczeństwo, zwiększając Twoją widoczność np. na przejściu dla pieszych.

Jakby zalet było mało, gadżet cechuje też opatentowany sposób składania i rozkładania gwarantujący, że parasolka nigdy nie porani Twoich palców. Ponadto do TARAbrelli dołączona jest poręczna bezprzewodowa ładowarka, która nie przeszkadza w korzystaniu z gadżetu.

Gadżet jest dostępny w cenie od 49 dolarów. Co Wy na to?
Więcej na: https://www.indiegogo.com/projects/tarabrella-the-world-s-first-super-umbrella-smart#/

About the author