Wodne gadżety z fontanną w tle

Nie ma co kryć – całkowicie zwariowaliśmy na punkcie naszej nowej fontanny. Już nie możemy doczekać się piątkowej (przypominamy – 8 sierpnia o godzinie 22.00) inauguracji obiektu na gdańskim Placu im. Jana Heweliusza. Nic więc dziwnego, że również nasz cykliczny artykuł dotyczący wodnych gadżetów postanowiliśmy poświęcić tej tematyce. Prywatna fontanna w domu? Czemu nie🙂

źródło: dreamfarm.com.au

Pijecie wodę z kranu? Jeśli nie, być może ten gadżet (rodem z Australii) Was do tego zachęci:) Pamiętacie, że gdy byliście dziećmi, wielką radość sprawiała zabawa w strumieniach fontanny i picie tryskającej z niej wody? Być może nie dotyczy to wszystkich z Was, ale na pewno części. Czy można przenieść te wspomnienia do domu? Znaleźliśmy gadżet, który to umożliwi;) Tapi to kolorowa gumowa nakładka na kran, dzięki której strumień wody w każdej chwili może upodobnić się do tego wypływającego z dyszy fontanny. Jak to działa? Producent opisuje ten mechanizm w trzech krótkich słowach: tap-squeeze-drink.

 

A zatem: umieszczamy nakładkę na kranie (pasuje do większości z nich), następnie odkręcamy kurek – wtedy woda spływa „tradycyjnie” do dołu. Jeśli chcemy stworzyć sobie domową fontannę – wystarczy ścisnąć nakładkę palcami i tym samym skierować przepływającą wodę ku górze 🙂

 

Jakie są zalety tego gadżetu? Producenci podkreślają, że picie wody prosto ze strumienia pozwala ograniczyć dostęp bakterii (przenoszonych np. na rękach czy naczyniach), a zatem jest bardzo higieniczne i korzystne dla zdrowia. Co więcej, gadżet pozwala zamienić codzienną czynność picia wody w fajną zabawę, a przy tym jest estetyczny i kolorowy. Ważna jest też uniwersalność – jak wspominaliśmy, nakładka sprawdzi się na prawie każdym kranie. Guma, z której jest wykonana, nie zmienia również smaku wody. Chcielibyście wypróbować? Tapi można nabyć w sieci za około 6 dolarów.

 

Dla tych, którzy bardziej od zabawy potrzebują spokoju, również znaleźliśmy ciekawy, związany
z fontannami gadżet. Jak zapewne wiecie, wsłuchanie się w szum wody i zapatrzenie na jej strumień to doskonały sposób na uspokojenie i chwilę relaksu. To łatwe, gdy jesteśmy na łonie natury. Co jednak, gdy musimy spędzać całe dnie przed ekranem komputera? Jest na to sposób! Proponujemy Wam uspokajającą fontannę na… USB! Wystarczy, że podłączycie ją do swojego komputera, a przestrzeń wokół Was wypełni się relaksującym szumem wody:) Doskonały sposób na odprężenie, gdy nie możemy odejść od biurka. Fontanny dostępne są w różnych kształtach, a ich cena to zwykle około 125 dolarów.

Więcej informacji: http://www.cdrking.com/?mod=products&type=category&subcatid=560&main=30

 

Jeśli jednak taka forma relaksu Wam nie wystarcza i chcecie osłodzić sobie codzienność, proponujemy Wam fontannę czekoladową:)   Do kupienia za około 35 funtów i słodkie życie gwarantowane!

 

Zanim jednak zaopatrzycie się w proponowane przez nas gadżety pamiętajcie, żeby najpierw przyjrzeć się z bliska naszej nowej fontannie na Placu im. Jana Heweliusza w Gdańsku. Zatem do zobaczenia 8 sierpnia o godzinie 22.00 na miejscu! Czekamy wraz z atrakcjami:)

image

About the author

JOIN THE DISCUSSION