Wodny gadżet na dziś – nowoczesne czytanie w wodzie

Lubicie czytać i chcielibyście pogodzić lekturę z przyjemnością pluskania się w wodzie? Mamy coś dla Was! Pocket Book Aqua to pierwszy na świecie wodoodporny czytnik e-booków.

Plaża, słońce, upał, a Wy siedzicie sobie w orzeźwiającym morzu lub jeziorze z ulubioną książką… Albo domowa wanna, w której pozwalacie sobie na relaks, oddając się jednocześnie czytaniu – bez obaw o zamoknięcie papieru… Teraz to możliwe! Dzięki Pocket Book Aqua możecie dosłownie zanurzyć się w lekturze! Urządzenie jest zabezpieczone przed zalaniem nawet w sytuacji 30-minutowego znalezienia się pod wodą na metr głębokości.

 

Czytnik jest bardzo wydajny i niezwykle lekki – ważny zaledwie 170 gramów. Nie trzeba się martwić o konieczność częstego ładowania – zasilona bateria pozwala na przeczytanie nawet do 30 książek! Pocket Book Aqua odtwarza wszystkie popularne formaty plików bez konieczności ich konwertowania. Wbudowane Wi-Fi pozwala na dostęp do Internetu, a usługa ReadRate – ocenianie i komentowanie czytanych książek.

Urządzenie cechuje unikalne minimalistyczne wzornictwo i granatowy kolor. Obudowa wykonana z plastiku jest solidna i pozwala na komfortowe trzymanie czytnika w dłoni. Pocket Book Aqua jest odporny nie tylko na wodę – nie przeszkadza mu również kurz. Co więcej, wyświetlacz nie odbija promieni słonecznych, dzięki czemu czytanie jest komfortowe nawet w najbardziej słoneczne dni.

 

Pocket Book Aqua to idealnie rozwiązanie dla ludzi lubiących czytać i żyć aktywnie, którzy cenią innowacyjne rozwiązania. Doskonale sprawdzi się na plaży, nad jeziorem, czy na basenie, jak również umili czas spędzany w wannie. Jako urządzenie odporne na kurz i pył, będzie służyć również wielbicielom książek pracującym w trudnych warunkach (np. inżynierom budowlanym, którzy lubią poczytać podczas przerw).

 

Urządzenie weszło na polski rynek w kwietniu 2014 r. Obecnie można je kupić za około 500 zł. Warto? Naszym zdaniem tak.

Więcej: pocketbook-reader.pl

źródło: pocketbook-reader.pl

About the author

JOIN THE DISCUSSION