Wodny gadżet na dziś – tańczące krople, czyli wodny Tetris

Dziś przedstawiamy Wam fantastyczną wodną zabawkę, która zachwyci w szczególności tych zainteresowanych fizyką. Uwaga – potrafi nieźle wciągnąć:)

Aqua Drop jest innowacyjną grą zręcznościową. To kwadratowa tabliczka z przezroczystą szybką, w którą wmontowano podkładkę z wyżłobionymi drobnymi wzorkami. Jak grać? Dzięki nanotechnologii woda na podkładce układa się w drobne krople. Chodzi o to, by przeprowadzić te krople przez stworzony na podkładce labirynt. Wystarczy, poruszając tabliczką, przetransportować je na właściwe miejsca (dostępnych jest kilka wzorów labiryntów, o różnych poziomach zaawansowania).

Proste? Brzmi nieskomplikowanie, podobno jednak wcale nie jest to tak łatwe, jak mogłoby się wydawać! Dla wielbicieli zręcznościowek i wyzwań taka gra może być jednak świetnym sposobem na odstresowanie i spędzenie wolnego czasu:)

Aqua Drop nie wymaga zasilania i jest niewielka (14.5×11.7×2.5 cm) – można zabrać ją ze sobą wszędzie. Gra kosztuje 22 dolary i jest dostępna w różnych wzorach i kilku kolorach (żółtym, pomarańczowym, niebieskim i szarym).

 

Gralibyście?

źródło: designboom.com

About the author

JOIN THE DISCUSSION