Głosuj na lokalizacje ZAMGŁAWIACZY do 17 kwietnia

Termin oddawania głosów na lokalizacje niosących orzeźwienie wodnych urządzeń mija 17 kwietnia. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej ankiecie na http://blizejzrodel.pl/zamglawiacz/ i przypominamy, jakie lokalizacje macie do wyboru.

1

PARK REAGANA
Zamgławiacz może stanąć przy wejściu do parku od strony MOSIR i tabliczki z nazwą parku. To miejsce uznawane przez wielu za centrum aktywnego wypoczynku, a jeśli aktywnie – to tylko z WODĄ !

2

TARG RYBNY
Zamgławiacz może stanąć w okolicy Hotelu Hilton Gdańsk. Kształtowanie przestrzeni miejskiej to nie tylko nowe budowle, ale także umiejętność wpisywania nowości w istniejącą tkankę miejską.

3

PODWALE STAROMIEJSKIE
Zamgławiacz może stanąć na Podwalu Staromiejskim przy ulicy Furty. Urządzenie działa tak, by nie moczyć ubrań, tworzy natomiast przyjemną mgiełkę, która przynosi ulgę w upalne dni.

4
JELITKOWO
Dbamy o przestrzeń – nie tylko tą w środku miasta! Zamgławiacz może stanąć przy wejściu na plażę numer 72. Chwila odpoczynku? Tylko z Zamgławiaczem!

5

BRZEŹNO
Wody, wody dla ochłody ! Nie trzeba kąpać się w morzu, by zaznać przyjemnego orzeźwienia w środku upalnego lata! Zamgławiacz może stanąć przy wejściu na molo w Brzeźnie.

6
WYSPA SOBIESZEWSKA
Zamgławiacz może pojawić się na skwerze przy skrzyżowaniu ulic Turystycznej i Promienistej. Spotkajmy się przy Zamgławiaczu, wszak nie ma wakacji bez wody.

7
CHEŁM
Zamgławiacz może stanąć w okolicy ul. Cieszyńskiego. Miła przestrzeń miejska to nie tylko ta użytkowa. Warto wnosić w nią dodatkową wartość!

8

WRZESZCZ
Zamgławiacz może stanąć przy ul. Klonowej, na placu w okolicy Cristalu. Skąd czerpać energię, będąc ciągle zabieganym ? My czerpiemy ją z wody!

9
ŻABIANKA
Zamgławiacz może stanąć przy ul. Subisława, na placu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Czy nie lepiej mieszkać w przestrzeni wypełnionej zielenią i wodą?

10
STOGI
Zamgławiacz może stanąć przy głównym wejściu na plażę na Stogach. Co ma wspólnego Zamgławiacz i słońce ? To urządzenie wyposażane w panele solarne, dzięki którem po zmroku cieszy oko efektami świetlnymi.

11
Chcesz, by ZAMGŁAWIACZ pojawił się w Twojej okolicy? GŁOSUJ na http://blizejzrodel.pl/zamglawiacz/. Czekamy już tylko do 17 kwietnia!

About the author