Pij, przechowuj, grzej, ochładzaj… [Wodny Gadżet]

Coś dla fanów wody, podróżników, zmarźlaków i dla tych, którzy potrzebują ochłody zarazem? Mamy to! Poznajcie BUBI BOTTLE.

Przestawiamy Wam bidon jedyny w swoim rodzaju. Bezpieczny, wielofunkcyjny i oryginalny. BUBI BOTTLE to świetny gadżet przede wszystkim dla osób aktywnych, które chcą mieć wodę zawsze przy sobie – niezależnie od tego, czy wybierają się na siłownię czy planują wspinaczkę.

BUBI BOTTLE to bidon, który z łatwością zwiniesz w rulon i schowasz nawet w najbardziej zapchanym plecaku. W sam raz dla podróżników, którzy zawsze chcą mieć przy sobie naczynie na wodę.

Ergonomiczne kształty sprawiają, że butelka jest nie tylko ładna, ale przede wszystkim funkcjonalna. Co ważne, wykonana jest z bezpiecznych materiałów – silikonu, który nie zawiera BPA (bisfenol-A, powszechnie podejrzewany o szkodliwy wpływ na nasze zdrowie) oraz jest odporny na wysokie temperatury. Dzięki temu wypełnioną wodą BUBI BOTTLE możesz umieścić nad ogniem – do zestawu dołączony jest specjalny pierścień, który umożliwia zamocowanie butli np. na kijku (jego dodatkową funkcją jest spinanie zwiniętej w rulon butelki tak, by zajmowała zawsze jak najmniej miejsca) lub wsadzić do mikrofalówki.

BUBI BOTTLE może stać się także Twoim termoforem lub kompresem chłodzącym 🙂 Plastyczny kształt butelki sprawia, że gdy nalejesz do niej gorącej wody, świetnie ogrzeje Cię w chłodne jesienne lub zimowe dni. Z kolei gdy wypełnisz ją wodą chłodną (lub dodatkowo włożysz na chwilę do zamrażarki) – przyniesie orzeźwienie podczas upałów lub ulgę, gdzie potrzebujesz zimnego okładu np. przy bólu zęba.

Przy zamawianiu BUBI BOTTLE w pewnej mierze możemy sami zadecydować o jej wyglądzie. Do wyboru mamy 2 rozmiary i 8 kolorów. Możemy też wybrać wersję ze smoczkiem (także w jednym z 8 proponowanych kolorów), dzięki któremu picie z BUBI BOTTLE będzie wygodne nawet dla najmłodszych. Cena, w zależności od wybranego modelu, waha się w granicach od 17 do 38 $.

Co sądzicie o takim gadżecie? My za mnogość zastosowań oraz przyjazność ekologii i użytkownikowi dajemy mu mocną piątkę. Lubimy to!

więcej na bubibottle.com

About the author