3,2,1… meta!

Chcesz schudnąć i nabrać krzepy? Nie musisz uprawiać sportu wyczynowo! Na początek wystarczą 3 kilometry:)

Dopiero przymierzasz się do rozpoczęcia biegowych treningów? Nie masz jeszcze świetnej kondycji, ale chcesz zrobić coś dla swojej formy i zdrowia? Zapisz się na Bieg Rodzinny! 3-kilometrowa trasa w formule run for fun to rozwiązanie dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają rozwijać w sobie biegową pasję. To trasa dla każdego, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Zapraszamy całe familie – to idealny sposób na aktywną międzypokoleniową integrację!

Zapisz się na Bieg Rodzinny >>>

Masz wątpliwości, czy bieganie to sport właśnie dla Ciebie? 3 km to świetny dystans, by to sprawdzić. To trasa, którą nawet totalnie początkujący biegacz jest w stanie pokonać w… niecałe 20 minut. Pomyśl, że tyle zajmuje Ci wyszykowanie się do pracy, ugotowanie obiadu, obejrzenie 1 odcinka miniserialu lub przesłuchanie 5 średniej długości piosenek. Już nawet tak niedługa trasa pozwoli Ci jednak spalić sporo kalorii. W sam raz dla odchudzających się, ale nie tylko – Bieg Rodzinny to szansa zjedzenia nadprogramowej porcji lodów, kawałka pizzy czy pączka, bez wyrzutów sumienia:)

3 km to także dobry wstęp do ogromu naturalnego szczęścia, za które odpowiedzialne będą ENDROFINY! W budowie chemicznej podobne do morfiny, również w działaniu wykazują właściwości przeciwbólowe. Mamy dla Was dobrą wiadomość – już podczas najmniejszego wysiłku fizycznego wytwarza je każdy z nas. Ich uwolnienie wyzwala stany euforyczne, a także przygotowuje organizm do dalszego wysiłku fizycznego (nawet takiego, na który nie zdecydowalibyście się w normalnych warunkach). Euforia biegacza to zjawisko udowodnione naukowo!

Może Twoim początkiem drogi do naturalnego stanu szczęścia będą właśnie 3 km przebiegnięte podczas Biegu Rodzinnego 4 czerwca? Przekonaj się o tym, już dziś zapisując się na bieg!:)

Bądź na bieżąco – dołącz do wydarzenia na FB >>>

bieg

About the author