Zwolnij na SLOW Pikniku :)

III Bieg do źródeł to święto gdańskiej wody i aktywności. Pojęcie tej drugiej nie jest dla nas związane z dzikim pędem bez zastanowienia. Aktywność nie wyklucza bowiem życia w rytmie SLOW – pełnego radości, świadomych wyborów oraz chwil na spędzanie czasu z bliskimi, a także na refleksję nad codziennością. Chcesz wczuć się w taki klimat i będąc aktywnym – zwolnić trochę tempo? Przyjdź na nasz Piknik Rodzinny do gdańskiego Parku Jelitkowskiego:) Start 4.06 o 10:00. 

Podczas Pikniku zdasz sobie sprawę (a przynajmniej mamy taką nadzieję:)) z 4 oczywistych spraw, o których w codziennym pędzie łatwo zapomnieć:

  1. WOLNO nie oznacza LENIWIE.

  2. Możesz ZWOLNIĆ tak, by ZYSKAĆ więcej CZASU.

  3. Nawet mając na głowie dużo spraw, możesz uporządkować myśli i po prostu NAUCZYĆ SIĘ OPTYMIZMU.

  4. Skup się na tym co najważniejsze, a do codziennych zajęć podchodź kreatywnie.

Na pewno znajdziesz dla siebie coś ciekawego w naszych 4 strefach piknikowych:

  • SLOW ZABAWA to miejsce kultowych podwórkowych zabaw, które pozwoli Ci wrócić wspomnieniami do dziecięcych lat. Skakanka, szczur, hula-hop, kapsle, klasy, obrazy malowane kredą, gra w gumę… pamiętasz? Poczuj młodzieńczą radość i po prostu dobrze się baw:)
  • SLOW INSPIRACJA to miejsce, w którym stworzysz naturalne kosmetyki, nauczysz się sadzić i pielęgnować rośliny, składać latawce czy robić warkoczowy dywan ze starych koszulek. Wyzwól swoją kreatywność w rytmie SLOW:)
  • SLOW SMAKI są strefą, w której zjesz smacznie, zdrowo i świeżo. W menu lody z naturalnych składników, naturalne napoje izotoniczne, produkty EKO, warzywa i owoce, a nawet… ciastka mocy ^^
  • STREFA CISZY... czyli po prostu – naucz się sztuki odpoczynku:) Na relaks pozwolą tu m.in. masaż sportowy, masaż gongami, warsztaty automasażu czy warsztat Tai Chi. Znajdziesz tam również wielką tablicę SLOW MYŚLI.

Podczas Pikniku odbędzie się także losowanie nagród dla uczestników obu Biegów oraz głównej nagrody piknikowej, jaką będzie obiad dla 4 osób na Zbiorniku Wody Kazimierz (połączony ze zwiedzaniem) 🙂

GOŚCIEM HONOROWYM IMPREZY JEST BEATA SADOWSKA: dziennikarka, mama, biegaczka i wielka inspiracja. Zachęcamy do odwiedzenia jej bloga 🙂

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA>>>

About the author