Modne wodne napoje!

Choć jesteśmy zwolennikami wodno-modnego minimalizmu, to jednak uważamy też, że w hydrokolekcjach niezwykle ważne są dodatki. Dlatego w ramach przypomnienia przyda się Wam kilka wodnych przepisów – również od naszych fanów.

Pamiętacie zeszłoroczną aplikacją facebookową, dzięki której mogliście wybierać swoje ulubione dodatki do wodnych napojów? Wtedy największym powodzeniem cieszyła się woda z miętą, truskawkami, kostkami lodu i imbirem. Wasze uznanie zdobył również przepis na wodę z pomarańczą, limonką, ananasem i brązowym cukrem. W topowych przepisach znalazła się również odrobina pikanterii, pod postacią wody z dodatkiem pomidora, lodu, mięty i… tabasco.

Szczegóły: http://blizejzrodel.pl/post/80970367824/woda-w-wielu-smakach

Podczas naszego lutowego wodnego wyzwania na FB („Optymiści piją wodę”), przypominaliśmy Wam przepis na wodę chlorofilową, zachęcaliśmy także do przyrządzenia chia fresca – wody z dodatkiem m.in. nasion szałwii hiszpańskiej (przyznać się, kto wypróbował tej mieszanki?).

źródło: ekotrendmyjava.sk

Wy również byliście bardzo aktywni, przesyłając nam wiele apetycznych zdjęć. Wydaje się nam, że mogą być inspiracją dla wszystkich, którym pomysłu na wodne kompozycje smakowe jeszcze brakuje.

A zatem, można cytrusowo:

image

Na zielono, z limonką i ogórkiem:

image

Na kwiatowo, w akompaniamencie kolorowych szklanek:

image

Rozgrzewająco, z syropem malinowym i kwiatem lipy:

image

Jeszcze bardziej cytrusowo:

image

Minimalistycznie i z uśmiechem:

image

Imbirowo:

image

Zawsze z miłością!

image

Biurowo:

image

A Wy, z jakimi dodatkami i w jakich okolicznościach pijecie wodę? Chwalcie się, wysyłając nam zdjęcia:)

About the author

JOIN THE DISCUSSION