Wodny prezent na Dzień Babci!

W Dniu Babci przede wszystkim warto spędzić z nią miło dzień. Poświęcony przez nas czas jest zdecydowanie najlepszym prezentem. Jak jednak dodatkowo go umilić? Mamy kilka propozycji, zależnych od Waszych możliwości finansowych, a także od charakterów i upodobań Waszych kochanych babć;) Wszystkie oczywiście związane z wodą;)

źródło: quoteeveryday.com
Dziś wszystkie babcie mają swoje święto. Czy złożyliście im życzenia? Ich idealnym dopełnieniem może być Wodny Prezent. Podsuwamy Wam kilka pomysłów.

Dla aktywnych
Miły sposób, by wspólnie spędzić czas, a jednocześnie zregenerować się i nabrać energii w wodnym klimacie. Jeśli Wasze babcie są osobami pełnymi werwy i otwartymi na nowe wyzwania – zabierzcie je ze sobą do aquaparku! Nie chodzi o jakieś intensywne ćwiczenia fizyczne, a raczej o spokojną rozmowę w odprężającym jacuzzi, zabawę na zjeżdżalniach lub delikatny aqua-aerobik (dostosowany do możliwości osób starszych – na pewno znajdziecie takie oferty;)). Finansowo zmieścicie się w kwocie kilkudziesięciu złotych, a uśmiech na twarzy babci – parafrazując znaną reklamę – bezcenny!

 

Babcie kochają pływać!
źródło: abbyspictureblog.wordpress.com

Dla ceniących relaks
Masaże to coś, co uwielbia większość z nas. A gdyby tak móc wymasować obolałe i zmęczone stopy w dowolnym momencie i w komforcie domowego zacisza? Właśnie takie rozwiązanie możecie zaproponować swoim babciom. Jeśli możecie wydać na prezent do 200 zł, pomyślcie o zakupie wodnego masażera do stóp. Ciepła woda działa kojąco i rozluźniająco, a ruchy masażera pobudzają krążenie i poprawiają samopoczucie. Zapewniamy, że większość babć będzie zachwycona takim prezentem!

 

Idealny sposób na domowy relaks!
źródło: klima-sklep.pl

Dla rozmownych
Babcie uwielbiają rozmawiać i zwykle mają do opowiedzenia wiele interesujących historii i bardzo dużo mądrości życiowych do przekazania. A jeśli rozmowa – to najlepiej przy herbacie. Zaproście więc babcie właśnie na herbatę. Wcale nie mamy tu na myśli modnych herbaciarni. Najlepsze prezenty to często prezenty hand-made. Popołudnie spędzone z babcią na rozmowie przy kubku pysznego naparu może na długo pozostać w Waszej pamięci. Proponujemy, żeby te chwile uświetnić herbatą wykonaną osobiście. Pomyślcie o ulubionych babcinych smakach i przygotujcie napój, który im zasmakuje. Możecie oczywiście skorzystać z naszych przepisów (pisaliśmy o nich na blogu jakiś czas temu: http://blizejzrodel.pl/post/104324480734/herbaciane-receptury-ktore-was-rozgrzeja).

 

Babcie zwykle cenią sobie rozmowy z wnukami przy kubku pysznej herbaty…
źródło: www.sheknows.com

A jak już będziecie odwiedzać swoje babcie, złóżcie im życzenia wszystkiego najwspanialszego z okazji ich święta, od całej ekipy Bliżej Źródeł!:)

About the author

Warto przeczytać

JOIN THE DISCUSSION

Wystąpił błąd.