Światowy Dzień Wody 2015 w Gdańsku, czyli… MODA NA GDAŃSKĄ WODĘ!

W tym roku z okazji Światowego Dnia Wody będziemy przekonywać Was, że woda jest po prostu modna! To najgorętszy trend nie tylko tego, ale wszystkich sezonów – ponadczasowy i dobry dla każdego. Dlatego hasło gdańskich obchodów ŚDW to właśnie „Modą na gdańską wodę”. Kampania obejmuje happening oraz działania w sieci. Ważnym jej elementem będzie specjalna aplikacja, która startuje już wkrótce – niebawem dowiecie się szczegółów.

Chcemy udowodnić, że zarówno picie wody, jak i racjonalne nią gospodarowanie to najgorętszy trend nie tylko jednego sezonu, ale obowiązujący ponadczasowo.

Jednym z elementów obchodów jest happening, który odbędzie się 20 marca (piątek) o godzinie 11 nieopodal Cinema City Krewetka. Już teraz serdecznie na niego zapraszamy!

Podczas wydarzenia rozdawane będą wodne bransoletki i przypinki, a także materiały informacyjne związane z wodą. Będziecie mogli też zrobić sobie profesjonalne zdjęcie w wodnym monidle. Przyjdźcie i odkryjcie, dlaczego woda jest zawsze w modzie!

To nie wszystko! W ramach kampanii oddamy w Wasze ręce również specjalną aplikację, dzięki której będziecie mogli poczuć się jak projektanci wodnej mody! Aplikacja startuje już niebawem, także bądźcie czujni – już wkrótce poznacie jej szczegóły.

Śledźcie nas również na FB – https://www.facebook.com/BlizejZrodel
i poznawajcie najgorętsze wodne trendy!

Gdańskie obchody Światowego Dnia Wody 2015 wspierają projekt wodno-sanitarny WASH Polskiej Akcji Humanitarnej.

Każdego roku Światowy Dzień Wody obchodzony jest pod innym hasłem. W 2014 r. była to „Woda i energia”. Hasło tegorocznych obchodów brzmi „Woda i zrównoważony rozwój”. Podkreśla ono, że korzystanie z zasobów wody powinno odbywać się bez szkody dla przyszłych pokoleń, gdyż dostęp do zdrowej i czystej wody wpływa na wiele aspektów związanych z prawidłowym rozwojem państw i żyjących w nich społeczeństw.

 

Więcej informacji już wkrótce. Przekonacie się, że woda jest modna – gwarantujemy!

About the author

Warto przeczytać

JOIN THE DISCUSSION

Wystąpił błąd.