Zrób świąteczne porządki z Wiewiórką

Święta to czas relaksu i spokoju. By móc odpowiednio zregenerować się w domowym zaciszu, warto je wcześniej porządnie wysprzątać. Jak mówią: „porządek w domu to porządek w głowie”. A dopiero z uporządkowanymi myślami można w pełni poczuć świąteczny klimat. Dziś opowiemy Wam o świetnej akcji, która czyni porządki zajęciem bardziej ekologicznym, ale także… dochodowym!:)

image

Wiewiorka.pl to niezwykły projekt, który ruszył w całej Polsce w kwietniu tego roku. Inicjatywa umożliwia zainteresowanym osobom prywatnym oraz firmom pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, które następnie poddawane są recyklingowi. Obejmuje to skup surowców wtórnych, metali kolorowych, butelek, ubrań, zabawek, płyt CD, książek, obuwia czy elektroniki. Co ciekawe, za przekazane rzeczy otrzymujesz pieniądze! Możesz je zachować dla siebie, ale możesz je też przeznaczyć na cele charytatywne, podejmując współpracę z wybraną Fundacją. Masz w domu niepotrzebne przedmioty? Oddaj je Wiewiórce!

JASNE ZASADY
System działa w bardzo prosty sposób.
1. Dostajesz od Wiewiórki specjalną kartę MasterCard oraz opakowania/worki, w których umieścisz przedmioty do oddania.
2. Spakowane rzeczy możesz zostawić w Paczkomacie albo zamówić kuriera (na koszt Wiewiórki).
3. Otrzymujesz wynagrodzenie, a oddane przez Ciebie rzeczy dostają nowe życie:)

Wiewiorka.pl to bezpieczeństwo, jasne zasady, a także produkowanie mniejszej ilości śmieci, powtórne wykorzystanie przedmiotów i zarobek od 10 zł za każdą wykorzystaną paczkę (a warto wiedzieć, że już np. za oddany procesor Pentium starego typu możesz zgarnąć nawet 100 zł). Chcesz żyć świadomie i dbać o środowisko? Dołącz do Wiewiórki już dziś:) Święta i przedświąteczne porządki, a także Nowy Rok (w którym często chcemy wprowadzać pozytywne zmiany) to znakomita okazja! POLECAMY!

Wszelkie szczegóły akcji oraz precyzyjny cennik znajdziesz na http://wiewiorka.pl/. Zachęcamy również do polubienia i śledzenia akcji na FB: https://www.facebook.com/pl.wiewiorka/timeline

Miłego świątecznego sprzątania. Zamień nielubiany obowiązek w ekologiczne wyzwanie i zgarnij dodatkowe wynagrodzenie, które jeśli tylko chcesz, możesz przeznaczyć również na cele charytatywne. Uwielbiamy takie akcje!

źródło: facebook.com/pl.wiewiorka

About the author

JOIN THE DISCUSSION